Menu
Sepetim

Hakkımızda

 

Telefoncusepeti.com, 2017 yılında kurulmuş olmasına rağmen kurucuları ve çalışan kadrosu ile birlikte, 2008'den bu yana edindiği tecrübe ve bilgi birikiminin gücünü barındırmaktadır. Firmamız uzun yıllardır telefon yedek parçası ve tedariği konusunda uzman bir kadroya sahiptir.

Telefoncusepeti.com olarak sahip olduğumuz bilgi birikimi ile yaptığımız projelerimizi başarıya ulaştırmıştır. Kadromuzda bu tecrübeye sahip bilgili ve tecrübeli bir danışman kadrosu vardır.  Telefoncusepeti.com olarak firmanızın bilişim altyapısını  düzenli ve sürekli olarak güncelleyip yeni ürünleri satışa sunuyoruz. Firma olarak içinde olduğumuz projelerde ve bayiliklerde müşterilerimize artı değer yaratacak bir çalışma anlayışını benimsemekteyiz.

Vizyonumuz

Sizin memnuniyetiniz bizim için hiçbir şey ile değiştirilemez!

Telefoncusepeti.com, verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için onların isteklerini tam ve eksiksiz olarak anlamaya çalışır.Beklentilerin üstünde kalite ve hizmet, bize göre her zaman ve her müşteriye en iyi şekilde verilmelidir.

Bizce bir iş kaliteli yapılıyorsa, istenirse ekonomik de yapılır.

İş verimliliğini arttırarak hem düşük maliyetli, hem de kaliteli üretim sunmak ve müşteriye zamanında teslim etmek şirketimizin vazgeçilmez ilkelerinden biridir.

Biten her proje, bizim için kalıcı ilişkilerin başlangıcıdır.

Telefoncusepeti.com olarak küçük büyük firma demeden , tecrübe ve bilgiye dayalı, devamlı kendini yenileyen ve yüksek kalitedeki ürün esasıyla çalışmaktayız. Hiçbir bayimizi yeni bayimiz olacak firmalardan ayrı görmeyiz. Bu yüzden, satış sonrası desteğe çok önem veriyoruz ve müşterilerimizin ihtiyacı olan desteği herhangi bir aksama olmadan satış sonrası da sunmaya devam ederiz.

Misyonumuz

Müşteri istekleri ve kalite hedeflerimiz doğrultusunda, müşterinin de beklentilerinin ötesinde değerler yaratarak sektöründe öncü ve lider kuruluş olmak.